O GOAT STORY

Vášeň pro inovace

Náš tým inženýrů a znalců kávy pro vás vyvíjí produkty, které vám pomohou objevit všechny chuti a zážitky, které v sobě kávová zrnka skrývají. Víme totiž, že je pro vás káva životním stylem. Stejně jako pro nás.

NÁŠ PŘÍBĚH

Pocta kávě

Jméno GOAT STORY je inspirováno známým mýtem o kávě, kterou jednoho dne objevilo stádo koz v Etiopii… a začalo se chovat bláznivě! Jak to bylo dál?

PODÍVEJTE SE NA PŘÍBĚH

Domácí pražírna

Vítejte v naší malé domácí pražírně. Zakládáme si na tom, že vám dodáváme jedinečnou kávu, získanou od těch nejlepších pěstitelů a pečlivě upraženou. Výsledkem je váš výjimečný zážitek.

GOAT příběh krok za krokem

Začali jsme crowdfundingovou kampaní na Kickstarteru, cestou získali cenu za design Red Dot Product Design Award a došli jsme až k titulu World Brewers Cup champion.

2014
 

GOAT Mug jsme představili na Kickstarteru jako první produkt značky GOAT STORY. Shromáždil částku půl milion dolarů a rozbušil srdce 10 000 lidí.

2016

Na trh přišla GINA a nadchla i ty nejvybíravější kávové nadšence na celé zeměkouli.

2017

GINA přišla s konceptem malého a chytrého pomocníka na přípravu kávy a dokázala na Kickstarteru vybrat půl milionu dolarů. Tak začala její výroba.

HuffPost okomentoval GINU takto: “Pokud by existoval jediný nástroj na přípravu kávy pro všechny její milovníky, mohl by to být tento.”

Pod názvem GINA Smart Coffee Instrument získala GINA prestižní Red Dot Product Design Award.

2018
 
 
2019

GOAT STORY uvedla na trh svou první zrnkovou kávu pod vlastní značkou.

2020

Emil Fukahori vyhrál s GINOU World Brewers CUP 2018.

GOAT STORY uvedla na trh Cold Brew Kit.

GINA získává Good Design Award.

GOAT STORY otevřela svou vlastní pražírnu.

 
2020/
2021

GOAT STORY představila ARCO, elektrický a ruční mlýnek 2v1, který navždy změnil způsob, jakým meleme kávu.